SKU KTPS36-050500WA-VI-P1
KTPS36-050500WA-VI-P1
KTPS36-050500WA-VI-P1 from Kaga Electronics USA is a AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 25W
Series: KTPS36 (36W)