SKU REC7.5-4809SRW/H1/A/M/CTRL
REC7.5-4809SRW/H1/A/M/CTRL
REC7.5-4809SRW/H1/A/M/CTRL from Recom Power is a DC DC CONVERTER 9V 8W
Series: ECONOLINE REC7.5 (7.5W)